Arcom

O firmie

Firmę Arcom założyłem w roku 1998. Dysponując wcześniejszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania grafiki, postanowiłem zaoferować swoje usługi na wymagającym rynku poligraficzno - reklamowym.

Od początku swojej przygody z grafiką, próbuję tworzyć projekty inne niż konkurencja - w swoich działaniach nastawiłem się na jakość. Staram się aby tworzone przez moją firmę projekty graficzne były nacechowane swoistym charakterem, aby były atrakcyjne graficznie, i wzajemnie spójne. Oferuję swoim klientom kompleksowe rozwiązania, które mogą stanowić swoisty identyfikator ich firm. Wyraża się to w sposobie prezentacji firmy za pomocą materiałów drukowanych, a także elektronicznych rozwiązań, które wzajemnie ze sobą harmonizują. Począwszy od znaku graficznego (logo), poprzez szyld, projekt oznaczeń na pojazdach, wizytówkę, pismo firmowe, folder reklamowy, katalog produktów, aż po witrynę internetową i prezentację multimedialną, moja firma stara się zaproponować swego rodzaju linię zdobniczą, której charakterystyczne cechy mają sprawić, że wszystkie w/w elementy wizerunku firmy będą bez trudu rozpoznawane i wiązane, zarówno ze sobą nawzajem jak i przede wszystkim z firmą, którą mają promować. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie zawsze można zająć się tematem kompleksowo. W takich przypadkach próbuję dopasować wykonywane projekty do już istniejących rozwiązań graficznych, służąc radą i w miarę potrzeb sugerując zmiany tam, gdzie jest to moim zdaniem konieczne.

Zapraszam do zapoznania się z przedstawioną w tym serwisie ofertą mojej firmy, oraz do obejrzenia przykładów wykonanych prac, a jeżeli zaprezentowane wzory wzbudzą Państwa zainteresowanie - zapraszam do współpracy. Gwarantuję najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Z poważaniem

Artur Mercik